ÖVRIGT / Speglar / Spegel 6093538
nr 609 3538
Nyrokoko, Förgylld, höjd: 85, längd: 89
Kondition: skadad
Utrop:
300 kr
Såld:
750 kr
måndag 9 november 2009
kl 19:27:28
350 kr
450 kr
700 kr
600 kr
700 kr
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.